Şampiyonlar Kupasını Başkan Yücel'e getirdi

Türkiye Voleybol Federasyonu Bölgesel Lig Finalleri’nde kendi grubunda şampiyon olarak Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Ligi’ne yükselen MASK Erkek Voleybol Takımı, şampiyonluk kupasıyla Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret ederek, destekleri için teşekkür etti.

Şampiyonlar Kupasını Başkan Yücel'e getirdi

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, şampiyonları ağırladı. Alanya MASK Erkek Voleybol Takımı, Türkiye Voleybol Federasyonu Bölgesel Lig Finalleri’nde çıktığı 3 karşılaşmada 7 puan topladı ve grubunu lider bitirip TVF 2. Ligi’nde mücadele etme hakkı elde etti. Şampiyon ekip, Alanya’ya gelir gelmez kupalarıyla birlikte Başkan Yücel’i ziyaret etti. Ziyarette MASK Erkek Voleybol Takımı’na Antrenör Murat Akar'a, Alanya Belediyesi MHP Meclis Üyesi Fevzi Alaettinoğlu ve Alanya Belediyesi İcracı Müdürlüklerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Özgür Karamut eşlik etti.

“KENDİ YETİŞTİRDİĞİMİZ SPORCULARIMIZLA LİGLERDE BOY GÖSTERECEĞİZ”

Alanya MASK Voleybol takım antrenörü Murat Akar yaptığı açıklamada; “Kendi yetiştirdiğimiz sporcularla bu başarıyı göstermek bizi fazlasıyla gururlandırdı. Yine kendi yetiştirdiğimiz sporcularla liglerde boy göstereceğiz. Bizlere bu mutluluğu yaşatan takımımıza ve desteklerini ilk günden bu yana esirgemeyen Alanya Belediye Başkanım Adem Murat Yücel ve velilerimize çok teşekkür ediyorum. Şampiyonluğumuz tüm Alanya’ya armağan olsun.” dedi.

“GENÇ VE DİNAMİK KADROYLA GELEN ŞAMPİYONLUK FAZLASIYLA GURURLANDIRDI”

Alanya belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek sporcuları ve teknik heyeti tek tek kutladı. Başkan Yücel; “Genç ve dinamik kadrosuyla bu büyük başarıyı elde eden Alanya MASK Erkek Voleybol Takımı’nda teknik heyet ve sporcularımızı yürekten kutluyor, 2. Lig'de kendilerine başarılar diliyorum. Spora ve sporcuya desteğimiz her zaman devam edecek.” dedi.

banner111

Kulüp Başkanı ve aynı zamanda Takım Antrenörü olan Murat Akar, destekleri için Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e takımının imzalı formasını hediye etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83