banner203

'Şehit Emanetleri' Alanya'da

Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC), tüm Türkiye'de büyük ilgi gören ve duygu sağanağı yaratan Şehit Emanetleri Sergisi'ni Alanya halkı ile buluşturuyor.

'Şehit Emanetleri' Alanya'da

Alanya  Gazeteciler Cemiyeti (AGC), Türkiye'nin çeşitli yerlerindeki terör olaylarında yaşamını yitiren 160 şehidin kıyafet ve eşyalarından oluşan Şehit Emanetleri Sergisi'ni Alanya'ya getiriyor. Alanya'da 18'incisi açılacak olan, Özal’dan Yazıcıoğlu’na, Savcı Kiraz’dan Eşref Bitlis’e kadar bir çok isimli ve isimsiz şehidimizin kişisel eşyalarından oluşan Şehit Emanetleri Sergisi, Alanya Belediyesi ve Şehit Aileleri Birliği'nin katkılarıyla gerçekleşecek.

banner111

AGC Başkanı Mehmet Ali Dim "15 Aralık Cumartesi günü saat 14.00'de Alanya Kültür Merkezi'nde (AKM) törenle açılacak ve 3 gün ücretsiz ziyaret edilebilecek olan Şehit Emanetleri Sergisi'ne tüm halkımız davetlidir" dedi.

KONGRE VE ÖDÜL TÖRENİNE DAVET

Dim, AGC 12. Olağan Genel Kurulu ile 2017 Medya Başarı Ödülleri Töreni'nin de 15 Aralık Cumartesi günü Şehit Emanetleri Sergisi açılışının ardından AKM'de gerçekleştirileceğini belirterek "Kongremiz ve ödül törenimize tüm üyelerimizi bekliyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2018, 12:27

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83