banner203

Sokağa çıkma yasağında Alanya'da ulaşım nasıl olacak? Açıklama geldi

Sokağa çıkma yasağında Alanya'da ulaşım nasıl olacak? Açıklama geldi
1 Mayıs'ta sokağa çıkma yasağına rağmen çalışmalarına izin verilen kişilerin işe gidip gelmede sorun yaşamaması için Antalya Büyükşehir Belediyesi otobüs seferleri koydu.

Ülkemizde koronavirüs önlemleri kapsamında 1,2 ve 3 Mayıs tarihlerinde sokağa çıkma yasağı uygulanacak. Bu süreçte çalışmalarına izin verilen sektörlerde çalışan vatandaşların mağdur olmaması için bir dizi tedbirler alınıyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi de 1 Mayıs Cuma günü hastane, tatlıcı, su dağıtıcısı, tüpçüler güvenlik görevlileri kısacası o gün çalışacak olan vatandaşların mağdur olmaması için sadece 25 metrelik yol güzergahında sabah 07:30 ve akşam 17:00’de Dinek ve Mahmutlar’dan karşılıklı olarak iki otobüs seferi düzenleyerek vatandaşların işlerine gitmelerini ve evlerine dönmelerini sağlayacak.

Demirci, çalışanlarımızı mağdur etmeyeceğiz.

Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Erkan Demirci, “ sokağa çıkma yasağının ilk günü yasak kapsamı dışında bırakılan sektörlerde çalışan vatandaşlarımızın işe gidip gelmelerinde sorun yaşamamaları için belediye olarak geçen hafta olduğu gibi bu hafta da böyle bir tedbir aldık. Sabah ve akşam yapılacak bu iki seferle çalışanlarımıza destek vereceğiz. Diğer yandan resmi plakalı belediye otobüsümüz de ALKÜ Hastanesi’nde çalışan sağlık çalışanlarına servis hizmeti verecek “ dedi. 

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2020, 14:35

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83