banner203

Yücel Batı Alanya'nın muhtarlarını dinledi

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Saburlar Mahallesi’nin Muhtarı Bilal Barcın’ın daveti üzerine katıldığı kahvaltıda, Batı Alanya Bölgesi’nin mahalle muhtarıyla bir araya geldi.

Yücel Batı Alanya'nın muhtarlarını dinledi
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Batı Alanya Bölgesi’nin muhtarlarıyla kahvaltıda bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu. Vatandaşların sorunlarını birinci ağızdan dinleyen Başkan Yücel, Batı Bölgesi’ne daha çok yatırım yapılacağını ve sıkıntıların en kısa sürece çözüleceğini söyledi.

YÜCEL: “BATI BÖLGESİNE YATIRIMLARIMIZ HIZLA DEVAM EDECEK”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, batı bölgesinin muhtarlarına yapılacak olan hizmetleri anlatırken şunları söyledi; “Alanya Belediyesi olarak sınırlarımız içerisindeki her mahalleden, her cadde ve sokaktan sorumluyuz. Merkez ve Doğu bölgelerine yapılan yatırımların aynısı Batı bölgemize de yapılacak. Bu yıl içerisinde özellikle Batı bölgesine yatırımlarımızı attırarak mevcut sorunları çözüme kavuşturacağız.”

Başkan Yücel’e katılımlarından dolayı teşekkür eden mahalle muhtarları, görüş ve önerilerini ileterek mevcut sıkıntılarının en kısa sürede çözüleceğine inandıklarını söylediler.Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2017, 14:18

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83