banner203

Yücel köprü sözünü yerine getirdi

Alanya Belediyesi tarafından Payallar Mahallesi ile Hamzalar Mevkii arasında inşa edilen, 25 metre uzunluğunda 10 metre genişliğindeki köprü tamamlandı.

Yücel köprü sözünü yerine getirdi

Alanya Belediyesi tarafından Payallar’a inşa edilen köprüde çalışmalar tamamlandı. Delice Çayı üzerine inşa edilen ve Payallar ile Hamzalar’ı birbirine bağlayan yeni köprü ile vatandaşlara güvenli ulaşım sağladıklarını belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel; “ Yeni köprü ile iki yerleşim alanına ulaşımı hem güvenli hem de ulaşılabilir hale getirdik. Bölgemize hayırlı olsun.” dedi.


YÜCEL: “PAYALLAR SANAYİ YOLU YAKINDA HİZMETE SUNULACAK”

Batı bölgelerinde altyapıdan yol çalışmasına asfalt ve sosyal alan çalışmalarına kadar çok yönlü bir çalışma yürüttüklerini vurgulayan Başkan Yücel; “Payallar Sanayi yolunda menfez ve genişletme çalışmalarımız devam ediyor. Kısa süre içerisinde bu yolu da hizmete sunacağız.” dedi.

BAŞKAN YÜCEL’DEN YENİ YOL MÜJDESİ

banner111

Vatandaşlara bir de müjde veren Belediye Başkanı Adem Murat Yücel; “Yine Elikesik Mahallemizden Yat Limanı’na yeni bir yol açıyoruz. Burada da ulaşım alternatiflerini çoğaltarak vatandaşlarımıza ulaşım çeşitliliği sağlamak istiyoruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2018, 11:03

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83