Alanyalı kadınlar seçimini yaptı

Alanyalı kadınlar seçimini yaptı

 Kadın Haklarını Koruma Derneği Alanya Şubesi 'Olağan Genel Kurulu' 16 Mart Cumartesi günü saat 10.30’da başladı. Çoğunluğun sağlanmasının ardından başlayan toplantıda açılışı Dernek Başkanı Av.Melek Depren yaptı.

İstiklal Marşı’nın okunması ve saygı duruşunun ardından divan seçiminin yapılması ile gündeme geçildi. Divan, AGC Başkanı ve KHKD Kurucu Başkanı Gaye Coşkun, önceki dönem KHKD Yöneticileri Dr.Sultan Özgen ve Dr.Ulviye Cengiz’den oluştu.

Divan Başkanı Gaye Coşkun’un açılış konuşmasının ardından gündem maddesi gereği Başkan Avukat Melek Depren faaliyet raporu, denetim kurulu raporu ve 2024 yılı tahmini bütçe raporunu okudu... Oy birliği ile raporların ibrazından sonra Yönetim Kurulu (asil-yedek), Denetim Kurulu, Disiplin Kurulu ve Genel Merkez Delegelerinin seçimi yapıldı.

Genel kurulda;
Avukat Melek Depren ( Başkan )
Yüksek Mimar Didem Dim Özaltın,
Avukat Gülfer Gözütok,
Avukat Buket Özcan,
Emekli Sosyal Hizmet Müdürü Çetin Geyik
Fotoğrafçı Burcu Karsantı Atam,
Spor Eğitmeni Aynur Kaya Çağlar,

Yeni dönem yönetimi için yeniden seçildi. Yapılan seçimin ardından dilek temenniler bölümünde, Av.Melek Depren, önümüzdeki dönem dernek çalışmalarında daha katılımcı yönetim için, alt komisyonlar kurarak çalışmalar yapılacağını, eğitim ağırlıklı çalışmalara hız vereceklerini belirtti ve üyelerin desteğini istedi. 

banner111

Genel Kurul, üyelerin de görüş ve temennilerini dile getirmeleri ile son buldu. 

Tüm katılımcılara teşekkür edildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83