banner203

Başkan Yücel'den duygusal ziyaret

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Belediyesi'nin sosyal ve kültürel etkinlikleri kapsamında Kültür Merkezi’nde ziyarete açılan Çanakkale 1915 Savaş Malzemeleri 103. Yıl Etkinlikleri Müzesini ziyaret etti. Savaş malzemelerini tek tek inceleyen Yücel, ”Metrekareye 600 Mermi, “İl İl Şehit Listesi” ve “Alanya Şehitleri” isimli panoları da dikkatle inceledi.

Başkan Yücel'den duygusal ziyaret
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Çanakkale Zaferi'nin 103. Yıldönümünde, Alanya Belediyesi Kültür Merkezi’nde açılan Çanakkale sergisini ziyaret etti. Öğrenci ve vatandaşlara Çanakkale ruhunu yaşatmak için açılan sergiyi gezen Başkan Yücel, sergideki materyalleri tek tek inceleyerek görevlilerden bilgi aldı. Sergiyi gezen öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Yücel, öğrencilerle sohbet ederek, onlara Çanakkale ruhunu yaşatmanın öneminden bahsetti. Öğrencilerle fotoğraf çektiren Başkan Yücel, yaklaşık 40 dakika sergiyi gezerek bilgi aldı.

"Çanakkale 1915 Savaş Müzesi", Alanya Belediyesi Kültür Merkezi Sergi Salonu'nda 1 Kasım -12 Kasım'a kadar, saat 09.00-18.30 arası ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2017, 17:23

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83