Beyda ve Ahmet'in mutlu günü

Beyda ve Ahmet'in mutlu günü

Gürses ve Durusoy ailelerinin evlatları Beyda ve Ahmet, Oba Olive Garden’da gerçekleşen düğün töreni ile mutluluğa evet dedi. Oba Olive Garden, görkemli bir düğüne ev sahipliği yaptı. Alanya Posta Medya sahibi Mehmet Ali Gürses ile Fatma Gürses’in kızı Beyda Gürses, Nurdoğan ve Mustafa Durusoy çiftinin oğulları Ahmet Durusoy, Olive Garden’da gerçekleşen muhteşem bir düğün töreni ile dünyaevine girdi.

Basın ve siyaset camiasını bir araya getiren görkemli düğüne çok sayıda davetli katıldı. Düğünlerin vazgeçilmezi haline gelen Ali Yenialp genç çiftin nikahı kıyarken, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) İlçe Başkanı Mustafa Toklu şahit olarak düğüne katıldı. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin de düğünde hazır bulundu.

Nikah merasimi esnasında heyecanları gözlerinden okunan Beyda ve Ahmet çifti, mutluluğa ‘evet’ dedi. Toklu, çifte mutluluklar dileyerek, “Alanya Posta Medya sahibi Mehmet Ali Gürses’in evladı Beyda ve Ahmet’in bu mutlu günlerinde şahitlik ettik” dedi. Toklu nikah anında ise, “Rabbim iki cihan saadeti versin, yuvanız huzurlu olsun” dedi. Mutluluklarına ortak olduğu genç çifte aile cüzdanını veren Başkan Yücel de, “Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

banner111

Genç çift ilk dansları ise düğüne katılan davetlileri büyüledi. Genç çift hazırlandıkları ilk dansları ile düğüne renk kattı. Kalabalık düğünde gençlerin arkadaşları bir an olsun pisti boş bırakmayarak, eğlenceli bir akşam geçirdiler.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83