Chp’li Kadınlardan Kermes

CHP Mersin İl Kadın Kolları üyeleri, evlerinde yaptıkları yiyeceklerle kermes düzenledi. Kermesten eldi edilecek gelir, seçim çalışmalarında ve halka yönelik faaliyetlerde kullanılacak.CHP İl Kadın Kolları üyeleri, Atatürk Caddesi üzerindeki...

Chp’li Kadınlardan Kermes
CHP Mersin İl Kadın Kolları üyeleri, evlerinde yaptıkları yiyeceklerle kermes düzenledi. Kermesten eldi edilecek gelir, seçim çalışmalarında ve halka yönelik faaliyetlerde kullanılacak.

CHP İl Kadın Kolları üyeleri, Atatürk Caddesi üzerindeki Büyükşehir Belediyesi yanında yiyecek kermesi düzenledi. Evde yaptıkları yiyecekleri vatandaşlara satan CHP’li kadınların kermesi, halktan büyük ilgi gördü. İl Kadın Kolları Başkanı Nevin Zaimoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerinin sunduğu yiyeceklerin tadına başta CHP İl Başkanı Faruk Mehmet Akar olmak üzere parti yöneticileri de baktı.

Sacda sıkma, börek de yapılarak vatandaşa sunulan kermesle ilgili açıklama yapan Zaimoğlu, yiyecekleri, İl Kadın Kolları yönetici ve üyeleri ile CHP’ye gönül vermiş kadınların, evlerinde kendi imkanlarıyla yaptıklarını söyledi. Amaçlarının, vatandaşla bir arada olmak, göz göze gelmek ve onlara emekleriyle sevgileriyle yaptıkları ürünleri sunmak olduğunu belirten Zaimoğlu, “Zaten buradan elde edilen gelirle de yine onlara bazı hizmetler yapacağız ve seçim çalışmalarında kullanacağız. Bunu daha önce CHP kadın örgütü olarak Akdeniz, Yenişehir, Toroslar ve Mezitli yaptı. Bundan sonra sık sık bunu yapacağız. Bu şekilde halkın içerisinde oluyoruz. Halk, burada bizi görmekten çok memnun, biz de bu ilgiden memnunuz. İnşallah bu gelirimizle de yine halka yönelik faydalı şeyler yapacağız” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner144

banner82

banner83