Erdoğan'dan Alanya'ya müjde

Erdoğan'dan Alanya'ya müjde

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Antalya Kepez’de katıldığı mitinge vatandaşın ilgisi yoğun oldu. Miting alanını hınca hınç dolduran vatandaşlar, yaklaşan Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimler öncesi Erdoğan’a destek sözünü hep bir ağızdan verdi.

Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimler öncesi Türkiye geneli miting organizasyonlarıyla vatandaşla buluşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim çalışmaları kapsamında Antalya Kepez’de vatandaşla bir araya geldi. Mitinge AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı tam kadro katılım sağladı.    Antalya’nın 19 İlçesinden yoğun bir katılımın sağlandığı mitingde Alanya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı yalnız bırakmadı. 

banner111

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Y. Mimar Mustafa Toklu; Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kolları, Mahalle Başkanları, Meclis Üyeleri ile, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Antalya miting programının belli olmasının ardından çalışmalara başladıklarını ve bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Alanya’dan en güçlü bir destek verildiğini ifade etti. Başkan Toklu, "Türkiye'nin geleceğini hep birlikte inşa edeceğiz. Gelecek yüzyılına damga vuracak olan vizyoner liderler, başımızın tacı kadınlarımız, cesur ve çalışkan gençler, saygın toplumumuzun her bir ferdi, Türkiye'nin büyük birer parçasıdır. Ancak ve ancak birlikte hareket ederek, gelecekteki başarıları elde edebiliriz. Hepimiz, güçlü bir Türkiye için bir araya gelmeli, vizyonumuzu paylaşmalı ve hayallerimizi gerçekleştirmek için çalışmalıyız. Bu, ülkemizin refahı için yaptığımız en büyük yatırım olacaktır.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Antalya mitinginde müjdesini verdiği ve önümüzdeki dönemde Alanya'mıza doğalgaz arzı  planlaması yapılacağıyla ilgili güzel haberi vatandaşlarımızla paylaşıyoruz. "dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2023, 21:01

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83