banner203

Tuna'dan Toklu'ya hayırlı olsun ziyareti

ALTSO Başkan Adayı Mustafa Tuna, Mustafa Toklu'yu ziyaret etti ve 'hayırlı olsun' dileklerinde bulundu.

Tuna'dan Toklu'ya hayırlı olsun ziyareti
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan Adayı Mustafa Tuna, kısa bir süre önce yapılan kongre ile AK Parti İlçe Başkanlığı görevine seçilen Mustafa Toklu’ya “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu.

Tuna, ekibi ile birlikte gerçekleştirdiği nezaket ziyareti sırasında Toklu ile Alanya ticareti üzerine sohbet etti. Toklu ve ekibinin Alanya’ya enerji katıp güzel hizmetler üreteceği konusunda kuşkusu olmadığını söyleyen Tuna, “Mustafa Toklu kardeşimiz siyasette pırıl pırıl yeni bir yüz. Akademik ve kariyer olarak da son derece donanımlı. Siyaset uzun soluklu bir maratondur. Çok çalışmayı, sabrı, özveriyi ve mücadeleyi gerektirir. Toklu kardeşimin bunun bilincinde olduğunu bilerek hizmet için yola çıktığını düşünüyorum. Bizim için önemli olan Alanya’nın her yerde ve herkes ile uyum içinde yönetilmesi. Toklu ve ekibinin Alanya siyasetine hayırlı olmasını diler çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar dilerim. Allah yar ve yardımcı olsun.” dedi.

“SEÇİLİRSEM UYUM İÇİNDE ÇALIŞACAĞIZ”

Ziyaret sırasında Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’na neden aday olduğu konusuna da değinen Başkan Adayı Tuna, “Önümüzde ki aylarda bilindiği üzere TOBB’a bağlı olan kuruluşlarda seçimler yapılacak. Biz de Alanya’ya daha iyi hizmet edebilmek, Alanya’nın ticaretine daha fazla katkı koyabilmek için aday olduk. ALTSO, şehrin dinamikleri ve ortak akıl ile idare edilebilmesi herkesi kucaklayabilmesi için Alanya’da ki tüm idarecilerle uyum içinde çalışabilmek için yola çıktık. Seçimlerde bana görev verilmesi durumunda tüm partilerimizle olduğu gibi sizlerle ve STK’larla uyum içinde çalışacağımızdan kuşkum yok.” dedi.

Ziyaretin sonunda çiçeği burnunda AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi, Tuna ise kendisine ve ekibine gösterilen misafirperverlikten dolayı teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2017, 13:19

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83