Lakadamyalı kadrosunu güçlendiriyor

.  ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı,  yönetim ekibini güçlendirdi.  Uzm. Dr. Alper Öztürk ve Dr. Bekdaş Tekin Başhekim Yardımcılığı görevine atandı. 2021 in ilk aylarında Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğüne Ayla Alkan Yavuz, İdari Mali İşler Müdür Yardımcılığı görevine Serkan Akbaş, Mehmet Karagöz,  Destek ve Kalite Hizmetleri Müdür Yardımcılığına Kadir Görgülü getirilmişti.

Lakadamyalı kadrosunu güçlendiriyor

  Başhekim Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı ise yeni başhekim yardımcıları ile birlikte ilk toplantısını gerçekleştirdi.  Prof. Dr. Lakadamyalı,”Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla birlikte daha başarılı işlere imza atacağımıza inancımız sonsuz.

 Yeni yapılanma çerçevesinde el birliği, güç birliği ve emek birliği ile hastanemizi üst seviyelere getirmek adına çalışmalara başladık. Onların bilgi, deneyim ve vizyonlarına güveniyoruz. Hem hizmet sunumunun hem de hizmet niteliğinin artması adına yapılanma çalışmalarımız devam edecektir.  Görevine yeni başlayan arkadaşlarımıza başarılar dilerim. Aramıza hoş geldiniz  “dedi.

banner111

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner144

banner82

banner83