AK Parti Alanya'dan gövde gösterisi

AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı “İlçe Danışma Meclis Toplantısı”nı yoğun bir katılım ile gerçekleştirdi.

AK Parti Alanya'dan gövde gösterisi

AK Parti Alanya İlçe Başkanlığında gerçekleşen “İlçe Danışma Meclis Toplantısı”na AK Parti Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş, Antalya Milletvekilleri, MKYK Üyesi Mustafa Köse, Kemal Çelik ve İbrahim Aydın, İlçe Kademeleri Yönetim Kurulu Üyeleri, önceki dönem İlçe Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, önceki dönem Belediye Başkanları, Mahalle Başkanları, Meclis Üyeleri ve partililer katıldı. “İlçe Danışma Meclis Toplantısı”nın ardından açıklamalarda bulunan AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, “Bugün İlçe Danışma Meclis Toplantısı’nı gerçekleştirmek üzere İlçe Teşkilatımızda bir araya geldik. Toplantımıza iştirak eden İl Başkanımız Sayın Av. İbrahim Ethem Taş’a, Milletvekillerimiz, MKYK Üyemiz Sn. Mustafa Köse, Sn. Kemal Çelik ve İbrahim Aydın, önceki dönem Belediye ve İlçe Başkanlarımız, Teşkilatımızın tüm kademelerine çok teşekkür ediyorum. 

AK Parti, milleti ve inançları için her türlü fedakarlığı göze alan, hakikatin yanında olmaktan bir an olsun vazgeçmeyen, mazlum ve mağdurların sesi olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a dava arkadaşlığı yapmaktan gurur duyuyorum. Böylesine büyük bir ailenin ferdi olmak, gece gündüz demeden davamıza hizmet etmek benim için onur kaynağıdır. Teşkilatımızla, Alanya’mıza nasıl daha iyi hizmet edilmeli çabası içerisindeyiz.  Bizler, hemşerilerimiz için çalışmaya, üretmeye, sorunları çözmeye ve yeni projelerimizi gerçekleştirmeye durmadan devam edeceğiz.

banner111

Partimizin istikrarını bozmayı amaçlayanlara en güzel cevabı, çalışmalarımızla, yaptıklarımızla vereceğiz. 2023 hedefimizde de siz kıymetli teşkilat mensuplarımızdan aldığımız güç ile birlikte emin adımlarla yürümeye; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde inandığımız yolda, büyük ve güçlü Türkiye ve lider ülke Türkiye olma yolunda durmak yok, yola devam diyoruz.

Bugün ki toplantımıza katılım sağlayan İl Başkanımıza, Milletvekillerimize, teşkilat mensuplarımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2022, 18:49

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83