banner203

Alanya Bahçeşehir'den Afrin'deki askerlerimize destek

Bahçeşehir Koleji Alanya Genç erkekler voleybol takımı oyuncuları, Afrin'de devam eden Zeytin Dalı Harekâtı’nda mücadele veren Mehmetçiklere birlik beraberlik mesajı gönderdi.

Bahçeşehir Koleji Alanya Türkiye sınırında destan yazan güvenlik güçlerine destek vermek için "Afrine Selam Olsun" sloganıyla sosyal sorumluluk projesi başlattı. Bu kapsamda Bahçeşehir Koleji Alanya genç erkekler voleybol takımı oyuncuları asker selamı durarak her biri mesaj gönderdi. Geçtiğimiz günlerde ilk olarak il şampiyonluğu ardından da bölge şampiyonu olan Bahçeşehir Koleji Alanya genç erkekler voleybol takımı aldıkları bölge şampiyonluğunu Mehmetçiğe ithaf ederek imzalı forma yolladılar.

Bahçeşehir Koleji Alanya'dan yapılan açıkladama şu ifadelere yer verildi: 

banner111

"Bahçeşehir Koleji Alanya ailesi olarak Afrin’de savaşan Mehmetçiğimize, komutanlararımıza muzaffer olmalarını diliyor, şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize de şifalar diliyoruz. Okul olarak yaptığımız organizasyonla Mehmetçik’e moral vermek istiyoruz. Bizler öğrencilerimizin, hayatın sadece okul sırasındaki derslerden ibaret olmadığının bilincinde olan vatanın her karış toprağı için onlarca şehidin verildiğini bilen vatanperverler olarak yetişmelerini amaçlıyoruz. Biliyoruz ki Mehmetçik çok zor şartlarda ülkemizin huzur ve güvenliğini, bizlerin geleceğini, vatanımızın bölünmez bütünlüğü korumak için canlarını siper ederek mücadele ediyor. Onların yalnız olmadıklarını, her daim destekçisi olan Bahçeşehir gençliğinin, destek nişanesi olarak bu organizasyona imza attığını ve böylesine anlamlı bir etkinlikte yer almanın gururunu taşıdığımızı ifade etmek istiyoruz. Kazandığımız Bölge Şampiyonluğunu Mehmetçiğimize ithaf ederek buradan onlara sevgimizi yollayıp kalbimizin her zaman onlarla olduğunu belirtmek isteriz.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2018, 13:05

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83