Alanya'yı gururlandırmaya devam ediyorlar

Alanya'yı gururlandırmaya devam ediyorlar

Alanya’nın gururu, Alanya Yıldızları Hokey Kulübü başarıdan başarıya koşuyor.


2020-2021 Sezonu Kadınlar Açık Alan Süper Lig’de Alanya Yıldızları Hokey Kulübü ikinci olarak yine büyük bir başarıya imza attılar.


12-18 Haziran 2021 tarihleri arasında Gaziantep’te oynan süperlikte kıran kırana yapılan karşılaşmalar soncunda Gaziantep Polis Gücü birinci, Alanya Yıldızları Hokey Kulübü ikinci ve Gaziantep Doruk üçüncü olurken, şampiyon olan Polis Gücü ve ikinci olan Alanya Yıldızları Hokey Kulübü 2022 yılında yapılacak Kulüpler arası Avrupa Şampiyonalarında ülkemizi temsil etme hakkı kazandılar. Ayrıca Alanya Yıldızları Hokey Kulübü 2021 Eylül ayında Hırvatistan’da yapılacak Avrupa şampiyonasında ülkemizi temsil edecek.

banner111


TRT Spor Yıldız kanalından da naklen yayınlanan karşılaşmalar sonucunda Alanya Yıldızları Hokey Kulübü sporcularına kupa ve madalyalarını Türkiye Hokey Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri Mahir Oktay ve Mehmet Kaplan takdim etti.  


Alanya Yıldızları Hokey Kulübü başkanı Mahir Oktay konuyla ilgili yaptığı kısa açıklamada,’’ Öncelikle Türk sporu adına yapılan tüm çalışmaların yanındayız ve destekliyoruz. Alanya Yıldızları Hokey Kulübümüzün başından sonuna tüm teknik ekip dahil olmak üzere sporcularımızla gurur duyuyoruz. Bu başarıların devam için Alanya’mız adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Desteklerini esirgemeyen tüm Alanya Yıldızları Hokey Kulübü dostlarına teşekkür ediyoruz’ ’dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83