Alanyaspor futbolcuları öğrencilerle buluştu

‘Alanyasporum Okulumda’ projesi kapsamında Başkan Hasan Çavuşoğlu, Genel Koordinatörü Mevlüthan Çavuşoğlu, futbolcular Furkan Bayır, Richard Coelho ve Nuno Lima Şehit Abdullah Ümit Sercan Anadolu Lisesi öğrencileriyle buluştu.

Alanyaspor futbolcuları öğrencilerle buluştu

Şehit Abdullah Ümit Sercan Anadolu Lisesi öğrencileri, Başkan Hasan Çavuşoğlu’nu ve futbolcuları coşkuyla karşılayarak yoğun ilgi gösterdi.

banner111

Etkinlik, Şehit Abdullah Ümit Sercan Anadolu Lisesi Müdürü İbrahim Sevimlier’in açılış konuşmasıyla başladı. Daha sonra kürsüye davet edilen proje yürütücüsü Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz, iyi günde olduğu gibi kötü günde de Corendon Alanyaspor'un yanında olmaya devam edeceklerini belirterek projenin amacına ilişkin konuşmalar yaptı. Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ise projenin amacının öğrencilere küçük yaşlardan itibaren Alanyaspor sevgisini aşılamak olduğunu dile getirdi.

Konuşmaların ardından Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Şehit Abdullah Ümit Sercan Anadolu Lisesi İbrahim Sevimlier’e formamızı takdim etti. Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz ile öğrenciler de Başkan Hasan Çavuşoğlu ve futbolculara çiçek verdi. Futbolcularımız, öğrencilerin forma, atkı ve diğer ürünlerini imzalayarak fotoğraf çektirdiler.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83