banner203

Başkan Yücel öğrencilerle forma giydi

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Türkiye Öğrenci Meclisi Alanya İlçe Başkanı Nuri Efe Yılmaz’ın düzenlediği futbol müsabakasına katılarak öğrencilerle birlikte sahaya indi.

Başkan Yücel öğrencilerle forma giydi

Türkiye Öğrenci Meclisi Alanya İlçe Başkanı Nuri Efe Yılmaz, ilçedeki okulların lise başkanlarının ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in katıldığı bir futbol müsabakası organize etti.Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve kentteki okulların lise başkanlarının katıldığı müsabakada renkli görüntüler kaydedildi. Milli Egemenlik Stadyumu’nda oynanan maçta, Başkan Yücel her iki takımda da sırayla forma giydi. Başkan Yücel ile kentteki okula başkanlarının tanışıp kaynaşması için böyle bir organizasyona imza attıklarını ifade eden Türkiye Öğrenci Meclisi Alanya İlçe Başkanı Yılmaz, gelecek yıllarda da böyle futbol müsabakaları düzenlemek istediklerinin belirtti.

banner111

 Futbol maçı sonrası organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ettiğini belirten Başkan Yücel, “Türkiye Öğrenci Meclisi Alanya İlçe Başkanımız Nuri Efe Yılmaz'ın organize ettiği futbol müsabakasında, şehrimizdeki okulların Lise Başkanları ile keyifli bir maç yaptık. Her iki takımdaki öğrencilerimize centilmen mücadeleleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 13:11

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83