CW Enerji yeni projesi ‘CW Gençlik’i tanıttı

CW Enerji, sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde, hayata geçirdiği ‘CW Gençlik’ projesi ile 18-30 yaş aralığındaki üniversite öğrencisi gençleri güneş enerjisi sektörüne dahil etmeyi amaçlıyor. Firma, projenin ilk lansman toplantısını gerçekleştirdi.

CW Enerji yeni projesi ‘CW Gençlik’i tanıttı

Türkiye'nin dört bir yanından gelen bayiler ile Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan fabrikada gerçekleştirilen lansmanının açılış konuşmasını CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan gerçekleştirirken, bayilere proje hakkında detaylı bilgiler verildi ve firmanın yazılım ekibi tarafından CW Gençlik simülasyon tanıtımı yapıldı. Gün boyu konferans ve eğitimlerin yapıldığı toplantının ardından bayiler fabrikayı gezerek, hammadde girişinden panellerin sevkine kadar geçen tüm süreç hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirildi.

Amaç üniversiteli gençlerimizi güneş enerjisi sektörüne dahil etmek
Proje hakkında açıklamalarda bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, “CW Gençlik projemizin amacı 18-30 yaş aralığındaki gençlerimizi güneş enerjisi sektörüne dahil etmek. Bu şekilde hem sektörün daha geniş kitlelere ulaşmasını hedefliyoruz hem de gençlerin kazanç elde etmelerine imkan sağlıyoruz.” dedi.
Çeşitli alanlarda hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk projeleri ile toplumsal gelişmeye önem verdiklerini dile getiren Sarvan, böylesine anlamlı bir projeye imza attıkları için oldukça gururlu olduklarını söyledi. Sarvan gençlere destek olmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

CW Gençlik projesi hakkında
Proje genç girişimcileri destekleyerek, gençlerin kariyer planlamalarına destek olup gelir kaynağı sunuyor. Başvurunun simülatör üzerinden yapıldığı projede öncelikle eğitim videoları izlenip, sınava giriş yapılıyor. 50 üzerinde puan alan ve başvuru kriterlerini karşılayan herkesi sisteme kabul edilirken başarılı adaylara CW Gençlik ID No veriliyor. Simülatör ve MTS kayıtları gerçekleştirildikten sonra CW Gençlik üyeliği tamamlanmış oluyor.
CW Gençlik üyesi simülatör üzerinden on grid, tarımsal sulama, bataryalı sistemler ve araç şarj istasyonları taleplerini alabilirken son kullanıcıya fiyat teklifi verebiliyor. Üye, simülatör üzerinden alınan talebe uygun bir proforma oluştururken müşteri talebi otomatik olarak MTS'ye kaydediliyor. MTS'ye kaydedilen müşteri talebi, CW Enerji satış personelleri tarafından yetkili satış noktalarına yönlendirirken CW Gençlik üyesi ise MTS üzerinden müşterisinin siparişini takip ediyor. CW Gençlik üyesinin sunduğu proforma sayesinde son kullanıcı yetkili satış noktalarından ücretsiz keşif imkanı elde ederken keşif sonucunda nihai proforma imzalanıyor ve satış gerçekleştiliyor. CW Gençlik üyesi, satışı gerçekleştirilen her sipariş için gelir elde edebiliyor.

banner111

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83