ALTAV'DAN 'DOĞAL' TANITIM

Alanya Tanıtma Vakfı davetiyle Alanya’da bulunan Litvanyalı Araştırmacı Yazar Ausrine Semiene’nin Alanya’nın doğal sabunlarını, tarihi ve doğal güzelliklerini kaleme aldığı makalesi Small Planet şirketine ait uçakların koltuk ceplerinde bulunan Small Planet dergisinde yayınlanarak dünyanın birçok ülkesini dolaşacak.

ALTAV'DAN 'DOĞAL' TANITIM
Alanya Tanıtma Vakfı (ALTAV) davetiyle Alanya’da bulunan Litvanyalı Araştırmacı Yazar Ausrine Semiene’nin, bitkilerden yapılan doğal Alanya sabunları, tarihi ve Alanya’nın doğal güzellikleriyle ilgili beş sayfalık yazısı Small Planet şirketine ait uçakların koltuk ceplerinde bulunan Small Planet dergisinde dünyanın birçok ülkesini dolaşacak. Litvanyalı yazar Semiene, dünya ölçeğinde alternatif turizme yönelik yazdığı yazılar ve çektiği fotoğraflarla tanınıyor. Binlerce kişiye ulaşacak olan makale ve fotoğrafların alternatif turizm alanında önemli bir tanıtım çalışması olduğu belirtiliyor.

SMALL PLANET HAKKINDA

2 adet Boeing 737-300 ve 8 adet Airbus 320-200 model olmak üzere toplam 10 uçaklık bir filoya sahip olan Small Planet 39 havalimanına uçuş kabiliyetine sahip. Litvanya merkezli firma Avrupa’nın önde gelen bağımsız charter havayolu şirketi olma sloganıyla büyümektedir. Türkiye’deki uçuş noktaları şöyle: Gazipaşa Havalimanı, Antalya Havalimanı, Bodrum Havalimanı ve Dalaman Havalimanı.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2015, 15:33

Burak Oztunc

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner121

banner97

banner111

banner144

banner82

banner83