'Rus turistte tüm zamanların rekorunu kıracağız'

Anex Tour Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçkar, 2017 yılında Türkiye'yi ziyaret eden Rus turist sayısının rekor kıracağını belirterek, ''Bu yıl Rusya ve BDT ülkelerinden Akdeniz ve Ege'ye 5.5 milyon turist geleceğini öngörüyoruz.'' ifadelerini kullandı.

'Rus turistte tüm zamanların rekorunu kıracağız'

 Rusya'da düzenlenen bir etkinlikte konuşan Anex Tour Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçar, 2017 yılında Rus turistte tüm zamanların en yüksek sayısına ulaşılacağını söyledi.

banner111
Sabah'tan Betül Alakent'in haberine göre, "Bu yıl Rusya ve BDT ülkelerinden Akdeniz ve Ege'ye 5.5 milyon turist geleceğini öngörüyoruz.'' diyen Koçkar, ''Bunun 5 milyonunu Ruslar oluşturur. Anex Tour olarak 1 milyonunu biz getireceğiz" ifadelerini kullandı. 

''ERKEN REZERVASYONLAR 5'E KATLANDI, ÇÜNKÜ EN İYİYİ EN UCUZA VERİYORUZ''

Türkiye'ye dönük erken rezervasyon satışlarının 2015 rakamlarını 5'e katladığını belirten Koçkar, "Bu oran bize Rusların gerçekten Türkiye'yi özlediğini gösteriyor. Geçen yıl farklı ülkelere gitmek zorunda kalan Rus turistler bekledikleri hizmeti alamadılar. Çünkü en iyi hizmeti en uygun fiyata Türkiye sunuyor" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2017, 18:02

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.