Bölge:
Belediye Başkanından o iddialara suç duyurusu
Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk'ün nikahını kıydığı şoförünün eşi Sümeyra Tilki ile yasak aşk yaşadığı yönünde ortaya atılan iddia gündeme bomba gibi düşmüştü. Halil Öztürk konuyla ilgili sosyal medya üzerinden yeni bir açıklama yaptı. Öztürk, suç duyurusunda bulunduğunu belirtti.

Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk'ün nikahını kıydığı şoförünün eşi Sümeyra Tilki ile yasak aşk yaşadığı yönünde ortaya atılan iddia gündeme bomba gibi düşmüştü.

Halil Öztürk konuyla ilgili açıklama yapmış ve "Göreve geldiğim günden beri bana kumpas kurmak için ellerinden geleni yapıyorlar" diye konuşmuş bu açıklama sonrası İYİ Parti olayları araştırmak için heyet kurma kararı almıştı.

Kouyla ilgili Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk'ten yeni bir açıklama geldi. Sosyal medya üzerinden açıklama yapan Öztürk suç duyurusunda bulunduğunu belirtti.

Suç duyurusunda bulunduğu belgenin fotoğrafını da paylaşan Öztürk, "Tarafıma yapılan çirkin iftiraya karşı yaptığımız suç duyurusunu değerli kamuoyunun takdirlerine saygıyla arz ederim." açıklamaında bulundu. 


banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

17 yaşındaki genç serinlemek için girdiği...

Haberi Oku