Bölge:
Buz üzerindeki sirk gösterisi büyüledi

 İlk gösterisini 1964 yılında yapan ve dünyanın ilk ve tek ‘Buz üstünde sirk’ grubu Moscow Circus on Ice, EXPO 2016 Antalya’da sahneleniyor. Yönetmenliğini Natalia Abramova’ın yaptığı gösteride, bireysel sirk görüntüleri ve dünyada başka hiçbir yerde bulunmayan artistik buz pateni rutinleri içeren bir koreografi beğeniye sunuyor.

Göz kamaştırıcı kostümler giyen yetenekli akrobatlar, buz patenleri üzerinde bale koreografileriyle, hokkabazlık, sıçrama ve patinaj hareketlerinden oluşan gösterilerini EXPO 2016 Antalya’da sergiliyor. Tek tekerlekli bisiklet, yüksek ip cambazlıkları ve ip atlama numaralarıyla eğlenceli bir gösteri sunan gruba, palyaçolar, sihirbazlar ve dansçılar eşlik ediyor.
Dünyaca ünlü grup Moscow Circus on Ice’ın yurt dışında gösteri yaptığı başlıca ülkeler arasında ise Almanya, Belçika, Çin, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hong Kong, İspanya, İsrail, Japonya, Kanada, Monte Carlo ve Polonya yer alıyor.
Salı günü hariç hafta içi her gün saat 20.05 ve 22.30, hafta sonları ise saat 18.30, 20.05 ve 22.30’da EXPO Meydanı’nda yer alan sahnede yapılacak gösteriyi, ziyaretçiler 8 Ekim tarihine kadar izleyebilecek.

banner111
Anahtar Kelimeler
Expo 2016

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Büyükşehir Belediyesi’nden Kılıçdaroğlu’na...
Antalya Büyükşehir Belediyesi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bir televizyon programında...

Haberi Oku