Gündem:
Alanya Kalesi'nin saatleri değişti
Geçtiğimiz günlerde Antalya Valisi Münir Karaloğlu ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in katılımları ile Alanya Kalesi Toplantısı düzenlenmişti. Toplantıda söz alanya Alanya Şoförler Odası Başkanı Recep Çalış, taksici esnafının bir sorununu dile getirerek Kale'nin giriş ve çıkış saatlerinin uzatılmasını istemişti. 

19.30'DA KAPANACAK

Çalış'ın bu talebi kısa zaman sonra kısmen de olsa gerçekleştirildi.

Yeni alınan karara göre Alanya Kalesi artık 19.30'da kapanacak. Kısa süre uzatılan kapanış saatinin önümüzdeki günlerde biraz daha uzatılacağı ve teleferik ile eşdeğer saatlere göre ayarlanacağı vurgulandı. Alanya Kalesine müşteri götürecek taksiciler için büyük bir fırsat olacak olan bu gelişme ise Alanya Kalesinin ışıklandırma sisteminin yapılmasından sonra faaliyete geçecek.

ÇALIŞ 'HAYIRLI OLSUN' DEDİ

Konu hakkında konuşan Alanya Şoförler Odası Başkanı Recep Çalış şu ifadeleri kullandı:

"Değerli meslektaşlarım Alanya kalesi kapanış saatleri (gişe bilet alışı) bu gün itibarı ile saat 19.15'e kapanış ise 19.30'a kadar uzatılmıştır. İnşallah Kale içi ışıklandırması yapıldığı andan itibaren de telefrik kapanışı ile paralel kapatılması uygulaması da hayata geçirilir. Uygulamanın esnafıma hayırlı olmasını temenni eder, kazasız ve bereketli kazançlar dilerim."
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

İçme suyu hattı 13 milyon TL’ye yenileniyor
Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü Konyaaltı’nda içe suyu yenileme çalışması yürütüyor....

Haberi Oku