Gündem:
İŞTE MHP'DEN ADAYLIK İÇİN BAŞVURAN 49 İSİM
1 Eylül tarihinde başlayan milletvekili aday adaylığı başvuruları 6 Eylül’de sonlanırken 7 Haziran seçimlerinde MHP Antalya Milletvekili listede yer alan 14 adaydan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Medya ve iletişimden Sorumlu Baş danışmanı Metin Özkan bulunmuyor.

YENİ ADAY ADAYI SAYISI 14

Türkiye genelinde 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan 26.dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili olmak için yapılan 49 aday adaylığı başvurusunda 7 bayan bulunurken 42 erkek aday adayı bulunuyor. Öte yandan 7 Haziran seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili aday adaylığı için başvuru yapmayan ancak 1 Kasım seçimleri için ise ilk kez aday adaylığı başvurusunda bulunan sayısı ise 14. Alanya'dan adaylık için başvuran 5 isim bulunuyor. 7 Haziran'da olduğu gibi 1 Kasım'da vekillik için başvuran Alanyalı aday adayları; Cafer Uyar, Hacı Mevlüt Zavlak, Hüseyin Yıldız ve Ayşe Sıddıka Saruhan, Mustafa Alpay Tunay oldular.

MHP’DE ANTALYA İÇİN 7 BAYAN 49 BAŞVURU GERÇEKLEŞTİ…

Milliyetçi Hareket Partisi 26.dönem Milletvekili Genel seçimlerinde Antalya milletvekilliği için başvuru yapan aday adaylarının alfabetik olarak tam listesi:
Adem Uslu, Ahmet Selim Yurdakul, Ahmet Yaşar, Aydın Yeşilyurt, Ayşe Sıddıka Saruhan, Cafer Uyar, Cengizhan Gököz, Emin Anaç, Engin Erkmen, Galip Sert, Gökhan Kurşunlu, Güngör Daşdiken, Güray Parlak, Hacı Mevlüt Zavlak, Hafize Nursen Aktaş, Hasan Bölücek, Hasan Moğol, Hüseyin Yıldız, İlknur Fidan Kepez, Kefaattin Duman, Kenan Tıkır, Ahmet Cüneyt Güzel, Mehmet Günal, Mehmet Gürler, Mehmet Turgut Çelebioğlu, Meryem Aydoğan, Mesut Yılmaz, Muhammet Fevzi Küçükkahveci, Mehmet Gökhan Oral, Mustafa Alpay Tunay, Mustafa Alperen Erol, Mustafa Serhan Açıkgöz, Nazlı Pınar Göncü, Neşe Gül, Önder Erdem, Polat Polat, Salih Erkal, Servet Ersoy, Soner İnal, Şevket Kök, Tarkan Akıllı, Tolga Alıcı, Turgut Bucak, Üstün Osma, Yavuz Büyükgebiz, Esin Gürel, Mustafa Hidayet Vahapoğlu, Özcan Kadıoğlu ve Nejat Abdullah Resuloğlu

banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya'nın sevilen müdürü korona virüse...

Haberi Oku