Gündem:
Kasımoğlu sülalesi bir ilke imza attı
Ülkemizde, özel günler de, düğünler de, asker uğurlama veya sünnet etkinliği gibi günlerde yemekli toplantılar ve kutlamalar yapılır. Alanya-Kestel de özellikle yoğun olarak yaşayan Kasımoğlu Sülalesi, ülkemizde ki geleneklere bir yenisini ekledi ve bir ilke imza attı.

Aile bireyleri, sülalenin en büyüğü Sadık Kasımoğlu'nun himayesinde bir araya geldi ve; Allah'ın verdiği nimetlere, sağlıklı yaşamın verdiği huzura; Türk Devletimizin ve Milletimizin dirliği ve birliği adına bir şükür yemeği verdi. Yemeğe yaklaşık 1.500 kişi katıldı.
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuri Demir, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Mustafa Tuna, Alanya Minibüsçüler Odası Başkanı Doğan Bacak, Alanya Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit ve ekibi, Alanya Pazarcılar Odası Başkan Adayı Bekir Akış ve ekibi; ile çok sayıda Kasımoğlu sülalesi bireyleri ve Alanyalılar bu yemeğe iştirak etti. Yemekte, şanlı ordumuzun başarısı için dualar edildi. 
Ailenin büyüğü Baba Sadık Kasımoğlu, "Bu güzel pazar gününde sülalemizin tüm bireyleri ile bir arada olmak ve bizlere bu güzel yaşamı, bu güzel ülkeyi bahşeden Allah'a şükretmek için böyle bir etkinlik düzenledik. Bunu geleneksel hale getireceğiz. Allahım devletimizin ve milletimizin dirliğini ve birliğini daim etsin ve Allahım tüm sülalemizin bireylerine sağlıklı uzun ömürler versin diliyorum. Katılan ve bizleri onurlandıran başta sayın belediye başkanımız ve oda başkanlarımız olmak üzere, herkese teşekkür ediyorum." diyerek memnuniyetini dile getirdi.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanyalı güreşçilerden İYİ Parti’ye pazar...
Okurcalar Güreş Takımı İYİ Parti Alanya İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek İlçe Başkanı Yücel...

Haberi Oku