Politika:
CHP'ye hakarete Mustafa Toklu'dan da tepki geldi
Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden Ömer E. isimli vatandaşın yaptığı paylaşım CHP İlçe Başkanı Sefa Çorbacı'yı çileden çıkarmıştı. Bunun üzerine CHP Alanya İlçe Başkanı Sefa Çorbacı dün Alanya Adliye Sarayı önünde tepkisini dile getirmişti. Ak Parti yanlısı olduğu iddia edilen sosyal medyada 'Her CHP'linin evinde bir o.... çocuğu vardır' yazan Ömer E. hakkında suç duyurusunda bulundu.

Ak Parti Alanya İlçe Başkanı bu tartışmalara son noktayı koydu. Başkan Toklu'nun paylaşım ile ilgili yaptığı açıklama şu şekilde:

"İki gündür kamuoyunu meşgul etmekte olan “Hakaret” konusunu yakından takip etmekteyiz. İlk günden itibaren CHP İlçe Başkanı Sefa Çorbacı ile iletişime geçmiş, olaydan duyduğumuz rahatsızlığı dile getirmiş bulunmaktayız. Bizim örf, adet ve aldığımız parti terbiyesinde bu tarz tutumlar asla kabul edilemez. Konu ile ilgili hakarette bulunan şahısla ilgili partimizce gereği yapılacaktır. Ak Parti Alanya ailesi olarak hiçbir siyasi görüş gözetmeksizin bu tür davranışları uygun bulmadığımız gibi her zaman da karşısında duracağız."

Olayın geçmişi
Sosyal medya üzerinden Ömer E. isimli vatandaşın yaptığı paylaşım CHP İlçe Başkanı Sefa Çorbacı'yı çileden çıkardı. Alanya’da olduğu iddia edilen Ömer Erdem isimli vatandaş sosyal paylaşım hesabı Facebook üzerinden CHP’lileri adeta çılgına çeviren bir paylaşımda bulundu. 'Her CHP'linin evinde bir o.... çocuğu vardır' yazan Ömer Erdem’e tepki yağdı. CHP Alanya İlçe Başkanı Sefa Çorbacı bu paylaşıma büyük tepki verdi. Başkan  Çorbacı paylaşımla ilgili, "Bunun hesabını yargı önünde vereceksin. Beğenen ve yorum yazanları Başsavcılığa bildireceğim. Başta AK Parti İlçe Başkanı ve Dış İşleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu bu konuyla yakından ilgileneceğini tahmin ediyorum. Süreci hem medya hem de sosyal medyadan takip edeceğim." dedi.

Bu paylaşıma CHP’ye gönül veren vatandaşlarda karşı gelirken, ’’Bu şahıs derhal bulunmalı Adalete teslim edilmeli. Her önüne gelen sosyal medya hesabından böyle gelişi güzel yazıp çizmemeli’’şeklinde kızgınlığını dile getirdi
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Karadağ: Kırsalda zayıf olduğumuz ortaya...
CHP'de danışma kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda 31 Mart seçimleriyle ilgili konuşan...

Haberi Oku