banner203

BOYLARI KÜÇÜK AMA AŞKLARI BÜYÜK

Antalya’da yaşayan 1 metre 30 santimlik çift 15 aylık ilişkilerini evlilikle taçlandırdı.

BOYLARI KÜÇÜK AMA AŞKLARI BÜYÜK
Antalya'da animatör olarak çalışan 1 metre 30 santimetre boyundaki Korhan Lokman (33) ile Gaziantep'te yaşayan 1 metre 27 santimetrelik Rabia Oğuz (30) Antalya Öğretmenevi'nde dünyaevine girdi. Sosyal paylaşım sitesinde tanışarak arkadaş olan ve daha sonra da arkadaşlıklarını ilerleterek bir birleriyle sürekli mesajlaşan çift, ilişkilerini evlilikle noktaladı.

Sosyal medyada tanışmalarının ardından Rabia ile tanışmak için Antalya’dan Gaziantep’e gittiğini söyleyen Korhan Lokman, ilk gördüğünde Rabia Oğuz’a karşı bir duygu hissettiğini söyledi. Aynı sağlık sorunlarını yaşadıkları gibi birçok ortak noktalarının da olduğunu ifade eden Lokman, “15 aydır beraberiz ve evlenmeye karar verdik. Evlenme teklifi ettim kendisi de kabul etti" dedi.

Gaziantep'te yaşadığını belirten Rabia Oğuz ise geçen 15 ay süresince aralarındaki uzak mesafenin hiçbir zaman sorun olmadığını söyledi. Tanışmalarının ardından ilk olarak Korhan Lokman’ın kendisini görmeye geldiğinden söz eden Rabia, ilk görüşte aşık olduğunu kaydetti. Korhan’ı canlı olarak görünce ilk başta çok heyecanlandığını da ifade eden genç kadın, “Onu görür görmez aşık oldum evleneceğim adam işte bu dedim. İyi ki de karşıma çıkmış diyorum” diye konuştu.

Çift düğünlerinde kendilerini yalnız bırakmayan yakınlarıyla doyasıya eğlendi.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2015, 17:18

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83