Abdullah Sönmez'in tercihi Mehmet Şahin oldu

İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin ve Abdullah Sönmez, İlçe Başkanlığı'nda partililerle buluştu. Şahin ziyaret sonunda partilileri İlçe Başkanlığı’nın balkonundan selamladı.

Abdullah Sönmez'in tercihi Mehmet Şahin oldu

İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, Abdullah Sönmez ve beraberindekilerle İYİ Parti Alanya İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Hilmi Er ve partililerle buluştu. İlçe Başkanı Hilmi Er’in açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik, Mehmet Şahin ve Abdullah Sönmez’in bir araya gelmesiyle coşkulu bir hal aldı.

ER: “ADAYA GÜÇ VERECEK MECLİS ÜYESİ ADAYLARIMIZDIR”

Er, yaptığı konuşmada, “Bu güzel günde bir araya geldiğimiz için hepinize şükranlarımı sunuyorum. Adaya güç verecek olan meclis üyesi adaylarımızdır. Ben bu anlamlı günde bir arada olduğumuz için gururluyum, mutluyum. 3 tane kıymetli belediye başkan aday adayımızdan Mehmet Şahin aday yapıldı. Diğer iki aday adayımız Nazmi Yüksel ve Abdullah Sönmez’de aramıza katıldı. Mehmet Şahin’in aday yapılmasıyla birlikte bizim Alanya Belediyesini alacağımız olan inancımız tamdır” ifadelerini kullandı.

banner111

SÖNMEZ: “ŞAHİN’İN ARKASINDAYIZ”

İlçe Başkanı Er’in ardından söz alan Abdullah Sönmez, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, “Biz adaylık için 3 kişi yola çıktık, Mehmet Şahin aday oldu. ‘Mehmet Şahin’in arkasında olacağız’ dedik, Tabanla, ekiple hep sohbet ettik, konuştuk. Defalarca toplantı yaptım. Arkadaşlarla karar üzerine ‘devam edeceğiz inşallah başaracağız’ dedik. Hedefimiz Alanya’ya güzel hizmet yapmak. Yapabilirsek ne mutlu bize.” dedi.

ŞAHİN: “PARTİLERİMİZ HİZMET ARACI”

Mehmet Şahin ise duygularını şu sözlerle ifade etti: “Bugün gerçekten çok mutluyum. Öncelikle Abdullah Sönmez’e teşekkür ediyorum bizlerle birlikte hareket ettiği için. O bizim abimiz zaten. Tecrübesi fazlasıyla var. Konaklı’da da yaptığı hizmetleri biz çok iyi biliyoruz. İlçe teşkilatımız Alanya halkının emrinde. Biz iki yıl önce biliyorsunuz adaylığımızı açıklamıştık. O zaman parti yoktu. Partilerimiz hizmet aracı. Arkadaşlarımın da hepsi aynı fikirde. Biz dedik ki ‘Alanya’mıza hizmet etmek istiyoruz’ ve şöyle bir sloganla çıktık yola. ‘Her şey Alanya’mız’ için dedik ve ben bu düstur ile ‘Her şey Alanya’mız’ için diyorum. Abdullah Sönmez’e tekrar teşekkür ediyorum.”

ŞAHİN BALKON KONUŞMASI YAPTI

Konuşmaların ardından İYİ Parti Alanya İlçe Başkanlığı binasının balkonuna çıkan Şahin ve beraberindekiler, aşağıdaki partilileri selamlayarak, “İnşallah seçimi kazanacağız, yüzünüzü kara çıkartmayacağım.” sözleriyle buluşmanın coşkusunu artırdılar. 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83