banner203

Alanya Belediyesi alt yapı ve üst yapı çalışmalarına devam ediyor

Kış aylarının gelmesi ile Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in talimatları doğrultusunda Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ilçe genelinde alt ve üst yapı çalışmalarını sürdürüyor.

Alanya Belediyesi alt yapı ve üst yapı çalışmalarına devam ediyor

Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Alanya’nın tüm mahallerinde vatandaşlardan gelen istek ve talepleri yerine getirirken, bir yandan da alt yapı ve üst yapı çalışmalarına aralıksız devam ediyorlar.

HACIMEHMETLİ’DE ASFALT ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Hacımehmetli Mahallesi’nin en önemli güzergahlarından olan Eski Antalya Caddesi’nde alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfalt çalışmaları devam ediyor. Ekipler bir yandan asfalt çalışmalarını sürdürürken bir yandan yağmur giderlerini düzenliyorlar. Hacımehmetli’de çalışmalar kısa süre içerisinde tamamlanarak mahalle halkının kullanımına açılacak.

SABURLAR MAHALLESİ’NDE BETON YOL ÇALIŞMASI

Alanya’nın kırsal kesimlerinde de çalışmalarını sürdüren ekipler, yüksek kesimlerde asfalt yapılamayan yollara beton dökümü gerçekleştiriyor. Beton yollar ile özellikle yaşlı ve engelli vatandaşların hizmetine ayağına götüren ekipler, son olarak Saburlar Mahallesi’nde beton yol çalışmalarını tamamladılar.

KESTEL’DE ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

banner111

Kestel İsa Küçülmez ve Baraj Caddelerinde başlayan yol düzenleme ve alt yapı çalışmaları devam ediyor. Kestel Mahallesi’nin en çok kullanılan yolu olan İsa Küçülmez Caddesi’nde yol genişletme ve alt yapı çalışmalarını sürdüren ekipler, Baraj Caddesi’nde ise bozulan yolları soğuk kış günleri öncesi yeniliyorlar.

AVSALLAR, ALİEFENDİ VE KIZILCAŞEHİR YAĞMURA HAZIRLANIYOR

Yağışların artmasının beklendiği günlere hazırlık yapan ekipler, yağmur drenaj çalışmalarını sürdürüyorlar. Ekipler Avsallar, Aliefendi ve Kızılcaşehir Mahallelerinde drenaj, rögar, ve ızgara çalışmalarını sürdürürken, yağmurla havalarda su baskınlarının önlenmesi için gerekli adımları atıyorlar.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.