banner203

Alanya Belediyesi asfalt çalışmalarını sürdürüyor

Batı mahallelerinde asfaltlama çalışmalarını hızla sürdüren Alanya Belediyesi; Payallar, Türkler ve Avsallar’dan sonra Konaklı Ketenlik yolunu sıcak asfaltla kaplayarak, Konaklı ile Toslak mahallelerine 5 kilometre kaliteli ve konforlu bir yol kazandırdı. Konaklı Ketenlik yolu yol çizgilerinin tamamlanmasından sonra hizmete açıldı.

Alanya Belediyesi asfalt çalışmalarını sürdürüyor

banner111

Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların ulaşım konforunu arttırmak için asfaltlama çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.
 

BAŞKAN YÜCEL: KETENLİK YOLU BATI BÖLGEMİZE HAYIRLI OLSUN
 

Batı mahallelerinde taleplerin üzerinde bir hizmet gerçekleştirdiklerinin altını çizen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, "Yol ve ulaşım noktasında bölgede vatandaşlarımıza verdiğimiz sözleri yerine getirdik. Hizmetlerimizden dolayı vatandaşlarımızın memnuniyeti bizi mutlu ediyor. Başta Ketenlik Yolu olmak üzere bölgeye kazandırdığımız ulaşım güzergahlarının hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum." dedi.
 

SÜLEYMANLARA 15 YILDIR YAPILAMAYAN ASFALT YÜCELİN TALİMATI İLE YAPILDI


Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bir ilki daha gerçekleştirerek, 15 yıldır asfalt için bekleyen Süleymanlar Yolunun da asfaltını gerçekleştirdi. Alanya merkez, doğu ve batı mahallelerinin yanı sıra kırsal mahallelerde de yol ve asfaltlama çalışmalarını sürdüren Alanya Belediyesi ekipleri, asfalt serim çalışmalarına Süleymanlar Mahallesi'nde devam etti.

Mahallenin İnlice Mevkii'nde, alt yapı ve yol düzenleme çalışmalarının ardından 5 kilometre uzunluğundaki yol asfaltlandı.


 MUHTAR KARA’DAN BAŞKAN YÜCEL’E TEŞEKKÜR
 

Süleymanlar Mahallesi Muhtarı Süleyman Kara, "Alanya Belediye Başkanımız Sayın Adem Murat Yücel'den Allah razı olsun. Merkeze uzak bir mahalle olmamıza rağmen şehir merkezine verilen her türlü hizmeti biz de alıyoruz. Bu yol 15 yıldır düzenleme ve asfalt bekliyordu.  Başkanımıza mahalle halkım ve şahsım adına teşekkür ederim." dedi.
 

Alanya Belediyesi ekiplerinin, Alanya kırsalındaki asfaltlama çalışmaları Dere Mahallesi'nin Çukuryurt Mevkii'nde devam edecek.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83