banner203

Alanya Belediyesi Çözüm Masası ve İstihdam Ofisi Mahmutlar'da açıldı

Mahmutlar Mahallesi’nde Alanya Belediyesi Çözüm Masası ve İstihdam Ofisi hizmete açıldı. Vatandaşların taleplerini daha hızlı çözüme kavuşturacak ofisin ilk ziyaretçisi ise Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel oldu.

Alanya Belediyesi Çözüm Masası ve İstihdam Ofisi Mahmutlar'da açıldı

Vatandaşların, Alanya Belediyesi’nin her hizmet birimine bağlı ekipleriyle doğrudan ve hızlı bir şekilde temas kurduğu ve taleplerini iletebildiği Çözüm Masası Ofisi, Mahmutlar Mahallesi’ne de açıldı. Hızlı nüfus artışıyla birlikte yoğunluk yaşanan Mahmutlar Mahallesi’nde taleplere daha hızlı cevap verebilmek adına kurulan ofis, aynı zamanda İstihdam birimi olarak da hizmet verecek. Alanya Belediyesi Çözüm Masası ve İstihdam Ofisi’nin ilk ziyaretçisi ise Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel oldu.

banner111

Başkan Yücel’e Meclis üyeleri, başkan yardımcıları ve Mahmutlar Mahalle Muhtarı Ahmet Top da eşlik etti.

YÜCEL: “VATANDAŞLARIMIZIN TALEPLERİNE DAHA HIZLI ULUŞACAĞIZ”

Alanya Belediyesi Çözüm Masası ve İstihdam Ofisi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, personelden bilgi alırken şu ifadeleri kullandı; “Mahmutlar Mahallemizde hızlı bir nüfus artışı yaşanıyor. Burada oluşan yoğunluğun ardından taleplere daha hızlı ulaşabilmek adına böyle bir ofis açma kararı aldık. Bu ofisimiz aynı zamanda İŞKUR ile ortaklaşa yürüttüğü çalışmalarda işsizlik problemine ciddi bir çözüm olarak sunduğumuz İstihdam Ofisi olarak da hizmet verecek. Güler yüzlü ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızın Mahmutlarlı vatandaşlarımızı karşılayacağı Çözüm Masası ve İstihdam Ofisi'miz bölgemize hayırlı olsun.”

Mahmutlar Mahalle Muhtarı Ahmet Top, bölgeye kazandırılan ofisin vatandaşların taleplerine ciddi bir çözüm oluşturacağını belirterek Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve ekip arkadaşlarına vatandaşlar adına teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2023, 11:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.