banner203

Alanya CHP Göktepe'de

Göktepe Belediye Başkanı Mustafa Doğan'ın daveti üzerine Göktepe Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Doğal Ürünler Festivaline CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, yöneticiler ve partililerle birlikte katıldı. Yöreye ait doğal ürünlerin sergilendiği festivale komşu ilçelerden ve siyasi parti temsilcilerinden pek çok kişi katıldı. 

Alanya CHP Göktepe'de

Festival, CHP Sarıveliler ilçe başkanı, CHP Karaman il başkanı, Karaman milletvekili, Gaziantep eski milletvekili, İyi Parti Karaman il başkanı, CHP Karaman merkez ilçe başkanı, İyi Parti Konya milletvekili, Sarıveliler eski ilçe başkanları ve belediye başkanları, CHP Gazipaşa ilçe başkanı ve yönetim kırulu üyeleri, CHP Karaman Gençlik Kolları il başkanı, CHP Gençlik Kolları genel başkan yardımcısı ve pek çok siyasî parti temsilcilerinin de katılımı gerçekleşti. 

banner111

ONUR AKIN KONSERİ
Akşam saatlerinde Göktepe Belediyesi önündeki meydanda düzenlenen Onur Akın konserine oldukça kalabalık bir topluluk eşlik etti. Başkan Karadağ ve Alanya ekibinin de katıldığı konsere çevre il ve ilçelerden pek çok kişinin gelmesiyle  Göktepe'de coşkulu bir gece yaşandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83