Alanya’da o projede en üst katın betonu atıldı

Alanya’da o projede en üst katın betonu atıldı

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in projelerinden olan Alanya Kapalı Otopark, Pazar Alanı, Sinema ve Dijital Kütüphane Projesi’nin en üst katı için beton dökümü gerçekleştirilerek projenin kaba inşaatı tamamlandı.

banner111

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in projesi Alanya Kapalı Otopark, Pazar Alanı, Sinema ve Dijital Kütüphane Projesi son aşamaya geldi. Otopark ve pazar kısmının tamamlanarak hizmete açıldığı projede üst yapı çalışmaları ise devam ediyor. Temmuz ayından beri otopark ve pazar alanı olarak hizmete açılan projede çalışmalar son düzlüğe geldi. Hafta içi veya hafta sonu demeden tüm hava koşullarına rağmen çalışmalarını sürdüren ekipler, en üst katın beton dökümünü gerçekleştirdiler.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Yücel, “Projemizi tamamlamak için çalışmalarımız devam ediyor. Herkesin bildiği üzere otopark ve pazar alanını yaz ortasında hizmete açmıştık. Üst kısımlardaki çalışmalarımızı hızla devam ediyor. Son katın beton dökümünü gerçekleştirdik. Şimdi projenin iç kısımlarına daha sonra ise sıva çalışmalarımıza başlayacağız. En kısa sürede mega projemizi tamamen açarak halkımızın kullanımına sunmak istiyoruz. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83