Alanya’dan iki adayı olan tek partiyiz

Alanya’dan iki adayı olan tek partiyiz

banner111

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Kuddusi Müftüoğlu, AK Parti Alanya İlçe Başkanı Y. Mimar Mustafa Toklu ve beraberindeki heyet bugün Alanya Halini ve Alanya Sanayi Sitesini ziyaret ederek esnafla ve vatandaşlarla bir araya geldi. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milletvekili Adayı Kuddusi Müftüoğlu ve tüm Ak Parti Antalya Milletvekili Adaylarının Alanya'yı, Antalya’yı ve Türkiye'yi TBMM'de en güzel şekilde temsil edeceklerini ifade eden Başkan Toklu; 

"Milletvekilimiz Sn. Atay Uslu ve Milletvekili Adayımız Sn. Kuddusi Müftüoğlu ile beraber Alanya Hali ve Alanya Sanayi Sitesinde esnafımıza ziyarette bulunup  Türkiye Yüzyılı'nı konuştuk, hayırlı işler diledik. Alanya’da iki Miletvekili Adayı olan tek partiyiz. Ak Parti, Alanya’ya güveniyor, bizde halkımıza güveniyoruz. Dışişleri Bakanımız Sn. Mevlüt Çavuşoğlu ve Milletvekili Adayımız Sn. Kuddusi Müftüoğlu ile şehrimizi Mecliste en güzel şekilde temsil edeceklerine şüphemiz yoktur. Türkiye Yüzyılı vizyonumuzla ülkemizi ve Alanya’mızı birlikte daha ileriye taşıyacağız. 

Emekleriyle, gayretleriyle şehrimizin gelişimi için üreten tüm emekçilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Devletimiz her daim esnafımızın yanında olmuştur, olmayada devam edecek." dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83