Alanya’nın 6’lı masası üçüncü kez toplandı

Millet İttifakını oluşturan altı partinin Alanya ilçe başkanları bugün üçüncü toplantısını Demokrat Parti İlçe Başkanlığı’nın ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Alanya’nın 6’lı masası üçüncü kez toplandı

Millet İttifakı Alanya İlçe Başkanları Toplantısı’nın üçüncüsü Demokrat Parti İlçe Başkanlığı’nın ev sahipliğinde Veranda Restoran’da gerçekleştirildi. Toplantıya CHP İlçe Başkanı Coşkun KaradağİYİ Parti İlçe Başkanı Şefik BahçeSaadet Partisi İlçe Başkanı Hüseyin SarıcaDemokrat Parti İlçe Başkanı Hilmi LökGelecek Partisi İlçe Başkanı Mevlüt Çakan ve DEVA Partisi İlçe Başkan Yardımcısı Cem Sak katıldı. DEVA Partisi İlçe Başkanı Ahmet Çakan, milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa ettiği için toplantıya katılmadı. 

banner111

TÜRK MİLLETİ 2 AY SONRA GELECEĞİNİ OYLAYACAK 
Ev sahibi olarak Demokrat Parti İlçe Başkanı Hilmi Lök, toplantı öncesi bir basın açıklaması yaptı. Lök, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Hepimizin bildiği gibi Türk milleti 2 ay sonra geleceğini oylayacak. Biz Millet İttifakı olarak tercihimizi, milletimizin hak ve hukukunu güçlüden yana değil haklıdan yana, yine günden güne fakirleşen milletimizin emeklerini hortumlayanlardan yana değil emek verenlerden yana, giderek otoriterleşen bir anlayıştan değil, özgürlükçü demokrasiden yana kullanacak ve ortamı tesis edeceğiz. 
“ÖZLENEN TÜRKİYE’Yİ YENİDEN KURACAĞIZ”
Bu seçimler ülkemizin kader seçimi olacak. Ya Atatürk'ün çizdiği medeni bir yaşamı ya da bu rejimin devamını oylayacağız. Bu duygu ve tespitler doğrultusunda el birliğiyle çok çalışacak ve özlenen Türkiye'yi yeniden kuracağız. Bu değerli yolda Millet İttifakının değerli katılımcıları ile yürümek ne beni ne de teşkilatımı asla yormayacak. Umutla, heyecanla, şevkle ve cesaretle çalışacak ve başaracağız”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83