ALTSO heyeti Bakan Muş ve Başkan Hisarcıklıoğlu ile görüştü

Pazartesi gününden bu yana Ankara’da bulunan ALTSO Başkanı Eray Erdem ve ALTSO Heyeti, önemli temaslarda bulunmaya devam ediyor. 

ALTSO heyeti Bakan Muş ve Başkan Hisarcıklıoğlu ile görüştü

ALTSO Heyeti Ankara ziyaretleri kapsamında son ziyaretlerini Ticaret Bakanı Dr Mehmet Muş ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na yaptı.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, AK Parti Antalya Milletvekilleri, CHP, MHP ve İYİ Parti Genel Merkezleri, Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran gibi önemli ziyaretler gerçekleştiren ALTSO Heyeti, son olarak da Ticaret Bakanı Dr Mehmet Muş ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ederek, Alanya iş dünyasının taleplerini ilettiler. 

banner111

TALEPLER BAKAN MUŞ’A İLETİLDİ

Ticaret Bakanı Dr Mehmet Muş ile görüşen ALTSO Heyeti, Alanya ve bölge ekonomisi hakkında bilgiler aktararak, iş insanlarının taleplerini ilettiler. 
Bakan Muş’un ardından TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret eden ALTSO Heyeti, Başkan Hisarcıklıoğlu’na da ALTSO üyelerinin taleplerini ileterek, destek istediler. 

Ziyaretleri değerlendiren Başkan Erdem, “Ticaret Bakanımızı ve TOBB Başkanımızı ziyaret ederek, iş dünyamızın taleplerini ilettik ve destek istedik. Sayın Bakanımız ve Sayın Başkanımıza ilgi ve konukseverlikleri için çok teşekkür ederim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2022, 14:42

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.