banner203

Antalya- Alanya Otoyol Projesi başlıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeli haberi verdi. Antalya – Alanya Otoyol Projesi başlıyor.

Antalya- Alanya Otoyol Projesi başlıyor

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün partisinin Meclis Grup Toplantısında Milletvekilleri ile bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan Antalya – Alanya Otoyol Projesinin başlayacağı müjdesini burada verdi. AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu müjdeli haberi Alanya’ya duyurdu. Başkan Toklu şu ifadelere yer verdi.

“Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantımızda 122 KM uzunluğa sahip Antalya – Alanya Otoyolu projesinin başlayacağı müjdesini verdi. 
Antalya-Alanya Otoyolu projesinin ülkemiz için en önemli katkısının, bölge turizminin gelişimindeki olumlu etkisi olacaktır. Ayrıca turizme bağlı olarak özellikle yaz aylarında artan yolculuk taleplerini, hızlı, konforlu ve güvenli olarak karşılamakla birlikte bölgedeki ticaret ve tarım sektörüne hizmet edecek.

Antalya-Alanya Otoyolunda; 84 km 2x3 şeritli Otoyol ve 38 km 2x2 şeritli bağlantı yolu bulunmakta olup toplam 122 km’dir. 7 adet Kavşak, 8 Adet Tünel (11.300 m), 19 Adet Viyadük (7.030 m) bulunacaktır.

banner111

Bu önemli projenin bölgemize kazandırılmasında büyük emeği ve destekleri bulunan başta Dışişleri Bakanımız Sn. Mevlüt Çavuşoğlu’na, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn. Adil Karaismailoğlu’na, İl Başkanımız Sn. İbrahim Ethem Taş’a ve Milletvekillerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.