Başhekim Karahan'dan Ak Parti yönetimine ziyaret

AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı haftalık olağan Yönetim Kurulu Toplantısını İlçe Başkanı Mustafa Toklu Başkanlığında gerçekleştirdi.

Başhekim Karahan'dan Ak Parti yönetimine ziyaret

Başkan Toklu başkanlığında gerçekleştirilen toplantı sağlık komisyonunun sunumunun ile başladı. ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Oğuz Karahan AK Parti Alanya İlçe Teşkilatının haftalık olağan Yönetim Kurulu Toplantısına katılarak Başkan Toklu’ya ve İlçe Yönetim Kuruluna sunum gerçekleştirdi. Başhekim Karahan, Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin genel durumu, üniteler ve poliklinikler hakkında genel bir bilgilendirmede bulundu. AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu toplantı sonrası yapmış olduğu açıklamada, “ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimimiz Sayın Doç. Dr. Oğuz Karahan’a bugün haftalık olağan Yönetim Kurulu Toplantımızda ağırladık. Sayın Başhekimimiz bizlere ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanemizin genel durumu ve sağlık yatırımları hakkında bilgiler aktarıp istişare gerçekleştirdik. Alanya’daki bir çok yenilik ve ilki hastanemizde gerçekleştirerek, vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek için, hastane ekibimiz çalışmalarını durmaksızın sürdürmektedir. Bütün sağlık çalışanlarımıza sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.

banner111

Bu güzel bilgilendirmeler ve nazik ziyaretleri için için ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimimiz Sayın Doç. Dr. Oğuz Karahan’a teşkilatım adına çok teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83