banner203

Başkan Erdem'den önemli toplantı

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem, marka avukatlarıyla sorun yaşayan Tekstil, Çanta ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren iş insanlarıyla bir araya geldi. 

Başkan Erdem'den önemli toplantı

ALTSO Başkanı Eray Erdem, esnafların yaşadığı sorunları çözmek için toplantılar düzenlemeye devam ediyor. Başkan Erdem, geçtiğimiz hafta safari sektörü temsilcileri ile bir araya gelirken,  16 Eylül 2023 Cumartesi günü de marka avukatlarıyla sorun yaşayan Tekstil, Çanta ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren iş insanlarıyla bir araya geldi. 

banner111

Başkan Erdem’in konuyla ilgili olarak açıklaması şu şekilde: “Tekstil, Çanta ve Ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren iş insanlarımızla bir araya gelerek marka avukatlarıyla yaşadıkları sıkıntılar başta olmak üzere sektörün çözüm bekleyen sorunları ile taleplerini değerlendirdik. 
Odamızın Kıymetli Avukatlarının da hazır bulunduğu toplantıda zaman zaman özeleştiride bulunurken, yıllardır süregelen sorunlara ilişkin gerçekçi çözüm önerileri ile olabilecek en iyi şekilde sürecin yönetilmesi konusunda görüş birliğine vardık. 
Önümüzdeki günlerde bu yöndeki temaslarımız ve çalışmalarımız devam edecek.
Toplantımıza katılan değerli iş insanı olan dostlarıma ve kıymetli avukatlarımıza teşekkür ederim.”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83