Başkan Tavlı Payallar Hastanesi'nde incelemelerde bulundu

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mehmet Şarani Tavlı, Payallar Mahallesinde yapımına devam edilen yeni Devlet Hastanesi’nde incelemelerde bulundu.

Başkan Tavlı Payallar Hastanesi'nde incelemelerde bulundu

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mehmet Şarani Tavlı, Alanya'nın Payallar Mahallesi'nde yapımı devam eden 200 yataklı yeni Devlet Hastanesi inşaatını beraberinde ki heyet ile ziyaret ederek incelemelerde bulundu ve yüklenici firma yetkililerinden hastane projesinin ilerleyişi hakkında bilgi aldı. Tavlı, inceleme sırasında yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Batı Mahallelerimizin sağlık hizmetlerine daha iyi erişim sağlamak amacıyla inşa edilen bu yeni hastanemizin, Alanya’mız için büyük bir kazanç olacak. 200 yatak kapasitesine sahip olacak olan bu modern hastane, bölge halkının sağlık ihtiyaçlarını daha etkin bir şekilde karşılayacak. Bu dev eserin bölgemize kazandırılmasında büyük emeği olan başta Bakanımız Sn. Mevlüt Çavuşoğlu'na ve Milletvekillerimize teşekkür ediyoruz.”

banner111

Başkan  Tavlı, yeni hastane inşaatının Alanya'nın sağlık altyapısını güçlendireceğini ve vatandaşlara daha iyi sağlık hizmetlerine erişimini kolaylaştıracağını vurgulayarak, projenin bölge halkı için büyük bir öneme sahip olduğunu belirtti.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2023, 10:12

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83