banner203

Başkan Toklu'nun Alanya'da eğitim atağı sürüyor

Alanya’da gençler için yapılan yatırımlara öncülük etmeye devam eden Başkan Toklu, Demirtaş Mahallesine yapılan yeni öğrenci pansiyonu binasının tamamlanmak üzere olduğunu söyledi.

Başkan Toklu'nun Alanya'da eğitim atağı sürüyor

Ülkemizin geleceğini şekillendiren gençlerimizin eğitim süreçlerini daha iyi bir ortamda sürdürebilmeleri için girişimlerini sürdüren AK Parti Alanya İlçe Başkanı Y. Mimar Mustafa Toklu, Demirtaş Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin yararlanabileceği 200 öğrenci kapasiteli yeni pansiyon binasının 2023 yılı içerisinde tamamlanıp öğrencilerle buluşturulacağını açıkladı.

banner111

Başkan Toklu yapmış olduğu açıklamada; “Alanya’da eğitime verdiğimizi önem ve değer anlayışımızı her geçen gün ileriye taşıyor, öğrencilerimizi daha iyi koşullarda eğitim almasını sağlamaya devam ediyoruz. Demirtaş Anadolu İmam Hatip Lisemizin hemen yanına yapılmakta olan 200 öğrenci kapasiteli pansiyonumuz,  Demirtaş Anadolu İmam Hatip Lisesini kazanan öğrencilerimize hizmet edecek. Pansiyonumuzun tamamlanmasıyla birlikte öğrencilerimiz daha huzurlu bir ortamda konaklama imkanı bulmuş olacaklar. 2023 yılı içerisinde Yeni Pansiyon binamızı öğrencilerimizle buluşturmayı hedefliyoruz. Yeni pansiyon binamız şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2023, 16:38

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83