Başkan Yücel'den 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Yücel'den 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

banner111

Bundan 107 yıl önce tarih sayfalarından asla silinmeyecek bir destanın yazıldığını belirten Başkan Yücel, “Türk Milleti’nin kaderinin yeniden yazıldığı bu zafer gününün 107. yıl dönümünü yaşıyoruz. Bizi biz yapan değerlere, geçmişimize, kültürümüze ve tarihimize sahip çıkarak gelecek nesillere de bu bilinci aşılayarak vatanımızı ulusumuzu yüceltmek bizim yegane görevlerimizdendir. Bu bilinçle hareket etmeyen toplumlar yok olmaya mahkumdurlar. İşte bu bilinç ve sorumluluk duygusu ile Çanakkale Zaferi’ni bir kez daha hatırlıyor ve o duyguları yeniden yaşıyoruz.

Dünyanın şahit olduğu en büyük savaşlardan birisi olan Çanakkale Zaferi’nde Türk Milleti azmini ve vatan sevgisini herkese, tüm dünyaya kanıtlamıştır. ‘Çanakkale Geçilmez’ diyen Anafartalar Komutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde vatanın bir karış toprağını bile düşmana vermemek için büyük bir kahramanlık destanı yazılmıştır. Bu destanı bugün de unutmuyor ve başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet payidar kalması için hiç düşünmeden canlarını feda eden bütün şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum.” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.