Başkan Yücel'den doğu mahallerine hizmet yağmuru

Alanya Belediyesi ekiplerinin Alanya'nın batısından sonra doğuda Demirtaş bölgesinde başlattığı yol ve asfalt seferberliği sürüyor.

Başkan Yücel'den doğu mahallerine hizmet yağmuru

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in Demirtaş, Sapadere, Özvadi, İmamlı, İspatlı, Yeşilöz ve Büyükpınar mahalleleri için söz verdiği 35 kilometre asfaltta sona yaklaşıldı. Yeşilöz, Şıhlar, İmamlı ve Sapadere mahallelerinde Alanya Belediyesi ekiplerinin asfalt çalışmaları tamamlanırken Alanya Belediyesi ekipleri bir yandan da Beyreli ve Çamlıca mahallelerinde yol düzenleme ve asfalt hazırlığı çalışmalarını sürdürüyor.

DEMİRTAŞ MERKEZE 12 METRELİ İMAR YOLU GELİYOR

banner111

Demirtaş Mahallesi merkezinde ise bölgenin kalkınmasına büyük katkı sağlaması planlanan 12 metreli imar yolunda istinat duvarı ve yol çalışmaları aralıksız devam ediyor. Alanya Belediyesi'nin Demirtaş ve çevresindeki yol ve asfalt seferberliğinden çok memnun olduklarını söyleyen mahalle sakinleri, Başkan Yücel'in hizmetleri ile Demirtaş ve çevre mahallelerin sosyal ve ekonomik yönden kalkınmasının önünün açıldığını vurguladılar. Demirtaş sakinleri, ayrıca daha önce çamur ve toz olan yollardan kurtuldukları için çok mutlu olduklarını belirterek Başkan Yücel'e teşekkür ettiler.

BAŞKAN YÜCEL: “DEMİRTAŞ VE ÇEVRESİNE BU YIL 35 KİLOMETRE ASFALT YAPTIK”

Alanya merkez, kırsal ve Batı mahalleleri gibi doğu mahallelerinde de aralıksız olarak çalıştıklarını söyleyen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bu yıl Demirtaş ve çevresine 35 kilometre asfalt yaptıklarını belirterek, “Bölgemizde yol ve asfalt çalışmalarımız aralıksız olarak sürüyor. Çalışmaların devam ettiği yeni yollarımızı kısa süre içerisinde tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız. Şimdiden halkımıza hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.