banner203

Büyükşehir ekiplerinden Taşatan’da karla mücadele

Antalya Büyükşehir Belediyesi, yağmur ve fırtınanın yanı sıra yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışıyla da mücadele ediyor. Hafta sonu kar yağışının etkili olduğu Alanya Taşatan bölgesinde Büyükşehir ekipleri karla mücadele çalışması yaptı.

Büyükşehir ekiplerinden Taşatan’da karla mücadele

banner111

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Alanya ekipleri, kar ve yağmur nedeniyle ulaşımın aksamaması için Taşatan bölgesinde yoğun mesai yaptı. Kar yağışının etkili olduğu Taşatan grup yolu Hacıbeleni, Erikçiler, Gören, Yeniköy ve Köprülü yollarında kar küreme ve temizlik çalışması yapıldı. 
YOLLAR AÇIK TUTULDU
Yağış nedeniyle ulaşımın aksamaması için Büyükşehir ekipleri tarafından tüm yollar trafiğe açık tutuldu. Diğer yandan Taşatan grup yolu Hacıbeleni mevkiinde buzlanma nedeniyle yolda kalan araç ve vatandaşlar yolun iş makineleri tarafından açılması ile yollarına devam etti. 
YAĞMUR NEDENİYLE BOZULAN YOLLAR AÇILDI 
Antalya Büyükşehir Belediyesi ekipleri Taşatan’daki karla mücadelenin yanında  Kızılcaşehir ve Akçatı Mahalleleri’nde yağmur nedeniyle çamurla kapanan yağmur giderlerini tek tek açtı. Şarampoller temizlenirken, yolun bozuk olan noktalarına bakım yapıldı. Ayrıca Bademağacı Mahallesi’nde bozulan yolda bakım onarım çalışması gerçekleştirildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83