banner203

Çetinkaya Antalya 2. sıradan aday

Çetinkaya Antalya 2. sıradan aday

Genç Parti’de dün şekillenen milletvekili listelerinin ardından Ayhan Çetinkaya 2.sıradan resmen milletvekili adayı oldu. 

banner111

14 Mayıs’ta gerçekleşecek genel seçimler öncesinde partilerin milletvekillerini belirleme süreleri dün 17.00’da doldu ve tüm partiler listelerini YSK’ya teslim etti. 

Bu kapsamda Genç Parti’de de ciddi bir aday belirleme süreci yaşandı ve yapılan istişareler sonucunda Gazeteci ve İş İnsanı Ayhan Çetinkaya Antalya 2.sıradan resmen milletvekili adayı oldu. 

Adaylığının resmen açıklanmasının ardından kısa bir açıklama yapan Çetinkaya, “Şehrime ve ülkeme hizmet etme imkanı verdikleri için partime teşekkür ediyorum. Antalya 2. sıradan vekil adaylığımız onaylandı. Şimdi yükümüz daha ağır. Öncelikle partimizi meclise sokmak, sonrasında mecliste vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek için kamuoyu oluşturmak adına var gücümle çalışacağım. Türkiye bu iki kutuplu siyasete mahkum değil. Genç Parti var. Enerjimiz var. Birikimimiz var. Birlikte çok daha yaşanabilir, çok daha refah dolu bir Türkiye’yi oluşturabiliriz. Seçimler ülkemize şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83