Devlet millet el ele

Devlet millet el ele

6 Şubat sabahında Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilde etkili olan 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki ve 20 Şubat gecesi de Hatay’da gerçekleşen 6.4 ve 5.8 şiddetindeki depremler sonrasında devlet yetkilerinin, kurumlarının, sivil toplum kuruluşlarının ve vatandaşın seferberliği ile depremin etkileri giderilmeye başlandı. Bugün AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer ve AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu Alanya'da misafir edilen depremzedeleri ziyaret ederek deprem bölgelerindeki yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktardılar.

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, "Milletvekilimiz Sn. İbrahim Aydın, Alanya Kaymakamımız Sn. Dr. Fatih Ürkmezer ile Alanya'mız da misafir ettiğimiz depremzede vatandaşlarımız ile bir araya geldik. 

banner111

Depremin yaralarını sarmak için devletimiz tüm varlığı ile afet bölgesinde milletimizle birlikte çalışmaktadır. Devlet-millet el ele vererek yaraları saracağız, birbirimize kenetleneceğiz, bu zor günleri hep birlikte yeneceğiz İnşallah." dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83