banner203

Dimçayı trafiğine Acınar Yolu ile neşter vurulacak

Alanya Belediyesi, ilçe genelinde trafik yoğunluğunu azaltmak için alternatif yol açma ve genişletme çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar Karakocalı’yı Dimçayı’na bağlayan Acınar Yolu’nda devam ediyor.

Dimçayı trafiğine Acınar Yolu ile neşter vurulacak

Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Yol ve Asfalt Birimi ekipleri Oba Mahallesi’nde araç trafiğinin yoğun olduğu Karakocalı Acınar Yolu’nda genişletme ve düzenleme çalışmasına devam ediyor. Oba Mahallesi’nden Dimçayı’na ulaşımı sağlayacak bağlantı yolunda genişletme çalışmalarına başlandı. 3 kepçe ve 1 greyder ile süren çalışmaların kısa sürede tamamlanması için mesai harcadıklarını belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Özellikle yaz döneminde bölgenin artan trafik yoğunluğunu bu yolun genişletilmesiyle hafifletmiş olacağız” dedi.

banner111

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN YÜCEL’E TEŞEKKÜR

Bölgede yaşayan vatandaşlar da yolun genişletilmesinden dolayı memnuniyet duyduklarını belirterek Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e teşekkür ettiler. Bölge sakinlerinden Hüseyin Kıllı, “Geçen sene en büyük sıkıntılarımızdan birisi navigasyonun birinci yol olarak da gösterdiği Dimçayı ulaşım yolunun bozuk ve çok virajlı olmasıydı. Başkanımıza durumu ilettik, bize çözüm sözü vermişti. Daha önceleri olduğu gibi bu sözünü de yerine getirdi. Bölge halkı olarak başkanımıza teşekkür ederiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2022, 11:11

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.