Durusoy’dan Berat Kandil tebriği

Mübarek Ramazan-ı Şerif’in müjdecisi olan bir Berat Kandil’ini idrak etmenin huzurunu huşu içerisinde yaşamak için hayırlara vesile olacak ömür sürdürelim diyen MÜSİAD Başkanı Mustafa Durusoy “Yüce Allah’ın affına sığınacağımız bu kutlu günün hayırla vesile olmasını dilerim” dedi. 

Durusoy’dan Berat Kandil tebriği

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Alanya Şube Başkanı Mustafa Durusoy, Berat Kandili münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Üç Aylar içerisinde bulunan ve Mübarek Ramazan-ı Şerfi’in müjdecisi olan Berat Kandil’ini hep birlikte kutlayacağız.

banner111

Durusoy, “Bu kutlu gece, yüce Allah’ın rahmet kapılarını açtığı, günahlarına tevbe edenlerin affedileceği, rahmet, mağfiret ve bereket kapılarının açıldığı müstesna bir zaman dilimidir. Maddi ve manevi kirlenme, yıkılma ve yıpranmanın yaşadığı günümüz dünyasında bizlere sunulan müjdelerle dolu bu kutlu gece hürmetine kalbimizden kin, nefret, haset, öfke ve düşmanlık duygularını atıp af yolunu tutarsak Yüce Rabbimiz bizleri affına mazhar kılar” diyerek tebrik mesajı yayımladı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83