banner203

Efsane muhtarın oğlu Çelik, mahallesine aday oldu

Alanya’da Saray Mahallesi’nin efsane muhtarı olan ve geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Hayri Çelik'in oğlu Hasan Çelik, mahallesine muhtar adayı olduğunu ilan etti.

Efsane muhtarın oğlu Çelik, mahallesine aday oldu

2024 Mart ayında yapılacak olan Mahalli İdareler seçimleri için muhtar adayları meydana çıkmaya başladı. Alanya'nın en köklü ve eski mahallesi olan Saray Mahallesi’ne sevilen isim Hasan Çelik muhtar adayı olduğunu söyledi. Çelik, Saray Mahallesi halkına hizmet etmek için aday olduğunu belirterek "Yorgun, umutsuz bir muhtar değil, mahallesiyle barışık bir muhtar olacağız" dedi.

banner111

YARDIMSEVERLİĞİ İLE ÖN PLANDA

Hasan Çelik, ihtiyaç sahibi ailelere yardımlar yapmasıyla “iyilik meleği” olarak bilinen, bir ihtiyacı olan aileyi öğrendiği zaman hiç düşünmeden gidip elinden geleni kimseye duyurmadan yapmasıyla biliniyor. Saray Mahallesi’nin gönlünde taht kuran Hasan Çelik, mahallede bulunan gençlerin de aynı zamanda ‘Hasan abisi’ olmuş durumda. Saray Mahallesi’nin makus talihini değiştirmek isteyen Hasan Çelik, vatandaşların “Muhakkak muhtar adayı ol ağabey” demesi üzerine aday olduğunu açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2023, 18:14

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83