Erdem: “Bilim ile yol alacağız”

ALTSO Başkan Adayı Eray Erdem, teknolojiyi ALTSO’ya entegre edecek projelerini açıklamaya devam ediyor. Erdem, açıkladığı yeni projesinde “Sektörel Raporlar ve İstatistik Birimi” kuracağını söyledi. 

Erdem: “Bilim ile yol alacağız”

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem ticaretin gelişimi ile ilgili iddialı projelerini açıklamaya devam ediyor. Gelişen bilgi çağında teknoloji ve bilimsel verilerin büyük önem taşıdığını sık sık dile getiren ALTSO Başkan Adayı Erdem, üyelerin istatistik verilerine ulaşımını sağlamak için Sektörel Raporlar ve İstatistik Birimi’ni hayata geçireceklerini söyledi. Erdem projeye ilişkin açıklamasında, “Alanya’mızın turizm, tarım inşaat ve emlak sektörlerinin; önemli noktalarını, özelliklerini,avantajlı ve dezavantajlı yanlarını, risklerini, performanslarını, eğilimlerini, dışsal faktörlere karşı hassasiyetini, yatırım olanaklarını, sürdürebilirlik durumunu ve benzeri bir çok istatistik ve analiz gösteren 
sektörel analiz raporlarını gerçek bilgi, veri ve istatistiklere dayanarak uzmanları hazırlattıracağız ve görev süremiz boyunca düzenli olarak yayımlayarak üyelerimiz ile paylaşacağız.” ifadelerini kullandı.

banner111

“GELİŞİME AYAK UYDURAMAYAN BİRÇOK ŞİRKET KAPANMA NOKTASINA GELDİ”

ALTSO Başkan Adayı Eray Erdem, gelişimi takip etmenin gereksinimini de anlattı. Erdem, “ Dünya her geçen gün gelişiyor ve daha da globalleşiyor. Bu bağlamda ticaret hayatı da globalleşiyor. Ticareti mikro ölçekte değerlendirmek büyük bir hata olur. Biz de bu nedenle Alanya’da ticarete yön vermeyi amaçlayan ALTSO’yu global ve gelişime ayak uyduran bir seviyeye çıkarmayı amaçlıyoruz. Ancak ALTSO’nun gelişimi üyeler ile birlikte olmalı senkronize bir şekilde çağın gerekleri doğrultusunda gerek tanıtım ve reklam gerek de pazarlama konusunda çağa ayak uydurmalıyız. Gelişimi reddeden bir çok dünyaca ünlü şirket dahi tarih oldu. Bu nedenle bilimsel veriler ve istatistik raporları hem yeni girişimler hem de mevcut ticari faaliyetler için yön verici olacak.” Şeklinde konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83